یکصدو سی و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر چالوس

نامه ها، لوایح و موضوعات مختلف شهری بررسی و تصمیماتی اتخاذ گردید.

اولین جلسه هیات رئیسه سال سوم شورا و یکصدو سی و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر چالوس با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چالوس برگزار شد.

مهندس آرش رضوی، رئیس شورای اسلامی شهر چالوس در این جلسه ضمن تسلیت ایام محرم الحرام و شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفایش اظهار کرد: سالجاری، سال بروز و ظهور پروژه‌های شهری چالوس است و در این راستا برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته و تلاش می کنیم تا با اولویت های تعیین شده پروژه ها را به سرانجام برسانیم.

وی از آغاز حدود 40 پروژه عمرانی در روزهای آتی خبر داد و گفت: شهروندان شریف چالوس شایسته دریافت بهترین و مطلوب ترین خدمات از سوی مدیریت شهری هستند و ما باید تلاش کنیم تا همواره نظر مثبت آنها را جلب کنیم.

دکتر مسعود یعقوبی شهردار چالوس نیز در این جلسه ضمن تسلیت ماه محرم به پروژه‌های مختلف شهرداری اشاره کرد و گفت: پروژه های عمرانی و زیربنایی با در نظر گرفتن توسعه زیرساخت های شهر چالوس در حال انجام است.

وی به پیاده روسازی، اجرای کانال هدایت آبهای سطحی، جاده سازی و.... اشاره کرد و افزود: روکش، بهسازی، لکه گیری و آسفالت معابر شهری از مطالبات جدی شهروندان محترم می باشد و در روزهای آتی بصورت ویژه آغاز خواهد شد.

شهردار چالوس در ادامه به فرصت های سرمایه گذاری، تملکات، بازگشایی ها و آزادسازی ها و اقدامات جاده ساحلی اشاره کرد و افزود: شهروندان چالوس شایسته بهترین خدمات و رفاه اجتماعی هستند، بر همین اساس تمام تلاش خود را برای تحقق این آرمان به کار گرفته و امیدواریم با ارائه خدمات مطلوب شاهد رضایت شهروندان به‌عنوان سرمایه‌های عظیم شهر باشیم.

هریک از اعضای شورای اسلامی شهر چالوس دیدگاه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه های مختلف عمرانی، خدماتی، سرمایه گذاری، فرهنگی و ...بیان نمودند.

نامه ها، لوایح و موضوعات مختلف شهری بررسی و تصمیماتی اتخاذ گردید.

۱۶مردادماه۱۴۰۲

 

مناقصه و مزایده