آسفالت ۱۹۰ هزار مترمربع از معابر شهری چالوس در ۹ ماه سال جاری 

 

شهردار چالوس با اشاره به بیش از ۲۰ محله در شهر چالوس گفت: تا پایان مدیریت شهری دوره ششم تلاش می‌کنیم تمام خیابان‌ها را آسفالت کنیم و عدالت محله‌ای برای ما مسئله بسیار مهم است.

 

دکتر مسعود یعقوبی با بیان اینکه یکی از دغدغه های جدی مدیریت شهری چالوس، آسفالت کوچه و معابر بود، اظهار کرد:طی ۹ ماه گذشته اتفاقات خوبی در این زمینه در شهر چالوس رخ داده است.

 

شهردار چالوس تصریح کرد: در 9 ماه سال جاری بیش از ۱۹۰ هزار مترمربع کوچه و معابر شهر چالوس با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال آسفالت و تقدیم مردم خوب شهر چالوس شده است.

 

 یعقوبی این حجم از آسفالت را برای شهر چالوس بی سابقه عنوان کرد و افزود: اجرای عملیات آسفالت در شهر چالوس با اولویت محلات کم برخوردار بوده که رفع نیاز شهروندان اولویت اصلی مدیریت شهری دوره ششم می باشد.

 

شهردار چالوس ادامه داد: در طرح آسفالت محلات کم برخوردار بسیاری از خیابان ها و معابر شهری از جمله محله دهگیری، خیابان گلبرگ و شکوفه، شهرک نواب، محله آبرنگ و کلمور، نوشین محله، عسلسر، فرج آباد، گلسرخی، دوستگر، بلوار مطهری انجام شده است.

 

 یعقوبی با بیان اینکه توزیع عادلانه خدمات در مناطق مختلف شهری چالوس اجرا خواهد شد، گفت: روکش آسفالت ضلع غربی رادیو دریا، آسفالت جاده ساحلی، آسفالت منطقه فرج آباد، بلوار مطهری انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه روکش آسفالت ضلع شرقی رادیو دریا در حال اجراست، افزود: کار اجرای آسفالت به شرط مساعد بودن شرایط جوی ادامه دارد.

 

شهردار چالوس در پایان با بیان اینکه عزم جدی در اجرای نهضت آسفالت در شهرداری چالوس وجود دارد، گفت: ۱۰ هزار متر مربع از معابر شهری چالوس به روش مکانیزه و دستی لکه گیری آسفالت شده اند.

 

دیماه ۱۴۰۱

مناقصه و مزایده